TEKSTESHQIP

Gjovalin Shani & Gjin Shani
Ka Ardh Dita Me Nrru Fene
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ka Ardh Dita Me Nrru Fene" kënduar nga Gjovalin Shani & Gjin Shani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.