Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gjulia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gjulia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri saj i vertet eshte Gjuliana Zeqiri dhe ka lindur ne Zvicër, ka origjine kosovare, por ka disa vite qe jeton ne qytetin e Tiranës. Gjulia ka shprehur nje pasion shume te madh per baletin. Ka marre pjese ne shume evente te kercimit klasik e modern e ka fituar mjaft çmime nga "Fini Dance". Më datë 29 Qershor 2017, Giuliana Zeqiri publikon kengen e saj te pare me videoklip "Pas Meje Kërce". Më datë 2 Mars 2018, Gjulia publikon kengen me vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Laura Radi

Vanesa Sono

Irena Metalla

Inis Neziri

Klea Balukja

Ermedina Rama

Donjeta Morina

Eronida

Edea Demaliaj

Kanita

Tags: Gjulia, Gjuliana, Gjuliana Zeqiri, Giuliana Zeqiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet