A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjuljana Marku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Domgjon 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Gjuljana Marku is a writer and songwriter. Ajo ka lindur në fshatin Domgjon të rrethit Mirditë. Ka mbaruar arsimin e mesëm pedagogjik në qytetin e Lezhës më 2013.Ka mbaruar studimet e larta në degën Shkenca Politike të Fakultetit Shkenca Politiko-Juridike në Universitetin "Aleksandër Moisiu" në Durrës më 2016. Pasioni për poezinë ka filluar që në moshë të vogël e sot poezia ka zënë rrënjë në shpirtin e saj. Nëpërmjet vargjeve ajo përkëdhel gjithçka që fal lumturi, dashuri, admirim, por dh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Anida Rexha

Flogerta Krypi

Edisnajda Xhihani

Laureta Durmishi

Franceska Ramadani

Rejsi Meçe

Simona Shalcanj

Blerona Brao

Jehona Gashi

Herolinda Laqaj


Tags: Gjuljana Marku

Gjuljana Marku in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019