TEKSTESHQIP

Gjyle Qollaku, Yll Demaj, Donika, Selimi, Vjollca & Gjovani
Kush Niset Me Bo Sevda
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Niset Me Bo Sevda" kënduar nga Gjyle Qollaku, Yll Demaj, Donika, Selimi, Vjollca & Gjovani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.