A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vjollca Luka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  190
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
BIOGRAFIA: Vjollca Luka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Aspak e ndryshuar nga lindja e Rianës, këngëtarja shkodrane Vjollca Luka, me taka të larta dhe me buzëqeshje që nuk i perëndon nga fytyra, përherë duket elegante. Me një burrë simpatik në krah që e ka edhe koleg, ajo edhe tash, pas shumë vitesh që është bërë e njohur, vazhdon të jetë modeste. Janë rikthyer në Ulqin nga SHBA, në qytetin e lindjes së Gjovanit, në qytetin ku janë njohur për herë të parë dhe ku janë bërë së pari shokë e më vonë edhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Sy Te Lotuar

Do Te Vish


» Dërgo Një Këngë »

Do Te Vish
Urime Moter
Vajzat Me Taka
Flutura
Para-Kalo
Me Prit
Nuk Jam Pishman
Mos U Marto


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Zeliha Sina

Habibe Ostreni (Bibe)

Morena Reka

Ema Qazimi

Ermira Babaliu

Gerta Heta

Fatma Zyberi

Myfarete Laze

Alida Hisku

Nertila Koka


Tags: Vjollca Luka, Vjollca Lluka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019