Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Syte E Tu Si Magnet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

O sa i bukur je
Trupin t'hollë e t'gjatë
Ma fal mua zemrën
Veç për një nat'
E pa këndue gjelat
Do t'më lutesh Ti
Qe të bëhem nusja jote
Zemrën ta bëjmë një.

S'janë fajtorë syt e mi
Që tu t'shiqua kan mbet
Por kane faj syt e tu
Që i ke si magnet.


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Gjyste Vulaj - Syte E Tu Si Magnet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte E Tu Si Magnet".
3. Video është e këngës "Syte E Tu Si Magnet", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0