Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Ti Nuk Je Fajtor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Ty te kam si zog
qe shkon tuj fluturu
kurse syt e mi
nga larg rrin tuj shigju

ti ghithmone i lumtur
me zogusha tjera
besa un enderroj
nga ato te jem njera
ti jeton si mbret
lum ajo qe te ka
e un si e mjer
per ty rri tuj qa

ti nuk je fajtor
qe jeten ma shkaterrove
po nga dita qe te pash, zemren ma robrove
une kete jete ty do ta dhuroj
dhe ne qoft si sherbetore pran do te jetoj


Ky tekst u dërgua nga DorentinaGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Ti Nuk Je Fajtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Je Fajtor".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Je Fajtor", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0