Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Sexy Boy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Jam e bukur jo e keqe
por ta dini jam pak dreqe.
eh kur dreqi t'shti në dor ...
op op , he ,he heaa.
Djemt që m'shiten si frajera
as t'martumit hiq si duhem
për mu janë veq penzionera
op op , he ,he heaa.

ref :
i am sexy girl
i need a sexy boy
come one e hy në lojë
op op , he ,he heaa.

i am sexy girl
i need a sexy boy
come one e hy në lojë
op op , he ,he heaa.

Unë jam nji gac e vlut
qik qe sdin me u tut
e sa djemt janë tu mu lut COME ONE
unë nuk di si gru mu shtrue
dua si burrat me punue
eh ta dini jam e zoja.

ehhhh eee

Unë nuk lodhem pse kojshia
po qel goj për punt e mija
më mirë fshij n'oborr te shpija
op op , he ,he heaa.
Jam një qik që sma ndin fare
as për pleq ,as për pare
ndoshta dhe do të mbes beqare
op op , he , he heaa.

ref : i am sexy girl
i need a sexy boy
come one e hy në lojë
op op , he ,he heaa.

i am sexy girl
i need a sexy boy
come one e hy në lojë
op op , he ,he heaa.


Ky tekst u dërgua nga Lind Berisha

Gjyste Vulaj - Sexy Boy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy Boy".
3. Video është e këngës "Sexy Boy", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0