Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Ne Dasmen Tone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

2x
N dasmen tone te madhe
Vallzon çifti i ri
Te gjithe ju urojme
Fat dhe lumturi.

2x
Sot i bashkojne zemrat
Perjete çifti i ri
Le tu jete jeta mbar
Shembullojne ne dashuri

2x
N dasmen tone te madhe
Knoni e vallezoni
Hani pini miq dhe shoke
Gzimin na e shtoni

2x
Sot i bashkojne zemrat
Perjete çifti i ri
Le tu jete jeta mbar
Shembullojne ne dashuri


Ky tekst u dërgua nga NesaGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Ne Dasmen Tone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Dasmen Tone".
3. Video është e këngës "Ne Dasmen Tone", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0