Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Une Qyqek Po Vallzoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

une qyqek po vallzoj edhe bellin e dredhoj ladhroj doren me shami mi rra n'sy ni djalit tri

Refr.

Ohohohh Kur se kam Provuee Ne beqar me u dashuru ....

hajde hajde hajde sa ma parr shiju djalin kosovar

tuj vallzu nuk lodhem fare, e paguj vallen me pare, mos u ndal tupangji po vallzoj me nje djal trri

Refr.

Ohohohh Kur se kam Provuee Ne beqar me u dashuru ....

hajde hajde hajde sa ma parr shiju djalin kosovar

Ohohohh Kur se kam Provuee Ne beqar me u dashuru ....

hajde hajde hajde sa ma parr shiju djalin kosovar

Ohohohh Kur se kam Provuee Ne beqar me u dashuru ....

hajde hajde hajde sa ma parr shiju djalin kosovar.
Gjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Une Qyqek Po Vallzoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Qyqek Po Vallzoj".
3. Video është e këngës "Une Qyqek Po Vallzoj", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0