Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Cka Ka Djali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  13

Qka ka ky djal aman aman qe rrin tu m'shique. Athu mori shoqe, ka inat me mue.

Ref:

2x
SE KA ZAN INATI PO VETMIA, KREJT PER MUA DJALIN E MBYTI DASHNIJA

Qka ka ky djal aman aman qe po rrin ne vetmie. Athu mori shoqe ka ra ne dashurije?

Ref:

2x
SE KA ZAN INATI PO VETMIA, KREJT PER MUA DJALIN E MBYTI DASHNIJA.

(melodia)

REF:

2x
SE KA ZAN INATI PO VETMIA, KREJT PER MUA DJALIN E MBYTI DASHNIJA.

SE KA ZAN INATI....

KREJT PER MUE DJALIN...

1x
SE KA ZAN INATI PO VETMIA, KREJT PER MUA DJALIN E MBYTI DASHNIJA.


Ky tekst u dërgua nga Elbonit Rahmani

Gjyste Vulaj - Cka Ka Djali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka Ka Djali".
3. Video është e këngës "Cka Ka Djali", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 1