Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Do Te Behem Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Qka me thoni prindët e mi a du me u fejue po po po thojnë
baba e nana zoti kshtu e ka shkru

ref(2x)

knoni zogjt e malit o qelni lule te kuqe se ne ver of aman do te bahem nuse.

Qka me thu bre vlau im a jam e jo jo jo moter e dashur 20 vjet i ke

ref(2x)

knoni zogjt e malit o qelni lule te kuqe se ne ver of aman do te bahem nuse.

Qka me thoni mori shoqe a thu me ju lan po po po merre djalin por mos na harro

ref(2x)

knoni zogjt e malit o qelni lule te kuqe se ne ver of aman do te bahem nuse.

Ky tekst u dërgua nga DafinaPublikimi: 01/12/2002


Gjyste Vulaj - Do Te Behem Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Behem Nuse".
3. Video është e këngës "Do Te Behem Nuse", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0