Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Rrake Take Rrume E Bum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

rak e tak e rum e bum
kem nji e u bem di
di molla qe ka vsha ka bilbilin oo
shkon tuj ra malit oo lule moj lale hajde vasho hajdeeeeee

kem nji e u bem di
di molla qe ka vasha vasha ka bilbilin oo shkon tuj ra malit oo lule moj lale hajde vasho hajde

kem pak e u bem shum rak e tak e rum e bum vasha ka bilbilin ooo shkon tuj ra malit oo lule moj lale hajde vasho hajde .............................................................................................................................................................................................. rak e tak e rum e bum


Ky tekst u dërgua nga  rolanda

Gjyste Vulaj - Rrake Take Rrume E Bum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrake Take Rrume E Bum".
3. Video është e këngës "Rrake Take Rrume E Bum", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 1