A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gjyste Vulaj - Zanush


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Me Te Mirat"

Song from the album:

"Me Hitet"

Song from the album:

"Jam E Embel Si Sheqer"


Sot ne mengjes same doli gjumi dola ne dritare qu tranove mjera pash nje djal te ri synin porsirush un kerkon e pyta ty m'tha si sarush.

Ref: 2)
tisitisirush e un si sarush ne te kasiri djal per negjithkush oo djal per negjithkush

Sot ne mengjes same doli gjumi dola ne dritare ama qu gezova pash ni top lule aman lule t'bardha mi kish zgjeth djali
o moj per nusni.

Ref: 4)
tisitisirush e un si sarush ne te
kasiri djal per negjithkush oo djal per negjithkush


Lyrics submited by Advija
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019