Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Oj Lulja E Blinit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

oj lulja blinit o
ku ma le moj nanen o (2X)

hajt lulje mos ki dert
se te nana vjen apet (2X)

Oj lulja blinit o
ku ma le moj baben o (2X)

hajt lule mos ki dert
se te baba vjen apet (2X)

oj lulja blinit o
ku ma le moj vllaun o (2X)

hajt lule mos ki dert
se te vllau vjen apet (2X)


Ky tekst u dërgua nga Ximi

Gjyste Vulaj - Oj Lulja E Blinit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulja E Blinit".
3. Video është e këngës "Oj Lulja E Blinit", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0