Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Vdekërisht Të Dashuroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Te pergjerohem pasosur
Pasosur te dua
Sadopak ki meshire
Permallohu per mua

REF:

Ku je tis'jam rehat
Ku je tis'kalon kjo nate
Ku je ti qe per ty po vdes
Ku je ti e vetmja shprese.
Me falme fal
Nuk jane dokrra nuk eshte loje
Ndoshta ty s'te meritoj
Por vdekerisht te dashuroj.

Plogeshtohem se pa ty
jeta me mundon
Plotesisht shpirti im
Ty te dashuron.

Jeta pa ty s'ka kuptim
I dashuri im
Me tjetrin jeten s'e pranoj
E refuzoj.


Ky tekst u dërgua nga Vale

Gjyste Vulaj - Vdekërisht Të Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdekërisht Të Dashuroj".
3. Video është e këngës "Vdekërisht Të Dashuroj", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 2