Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Gjaku Ne Vena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

a tje ku je ti shpirti mua me rrin ketu ku jam un do te dredhin shum atje ku je ti shpirti mua um rrin ketu ku jam un lotet rrjedhin shum

sikur gjaku ne ven je pran meje sikur shaku ne vena je pran meje ooooooooooooooooooooo

a tje ku je ti shpirti mua me rrin ketu ku jam un do te dredhin shum atje ku je ti shpirti mua um rrin ketu ku jam un lotet rrjedhin shum


Ky tekst u dërgua nga Enda

Gjyste Vulaj - Gjaku Ne Vena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjaku Ne Vena".
3. Video është e këngës "Gjaku Ne Vena", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0