Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Sikur Gjaku Ne Vena Je Brenda Meje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Atje ku je ti
Shpirti mua mri
Ketu ku jam un
Lotet rrjedhin shume (2x)

....

Sikur gjakk n'vena je brenda mejee
E un du me ik djal prej teje(2x)

Atje ku je ti
Zemra ka ber shtepi
Ketu ku jam un
N'spital ska te sherum

.....

Sikur gjak n'vena
Je brenda meje
E un du me ik
Djal prej tejee(4x)Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyste Vulaj - Sikur Gjaku Ne Vena Je Brenda Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Gjaku Ne Vena Je Brenda Meje".
3. Video është e këngës "Sikur Gjaku Ne Vena Je Brenda Meje", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0