Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Maximum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  6

Dididigje volum
Aromen e birres ta dua
Ke diqka t'veqant per mua

2x
Ke volum energji ma
jep zemren e du tani

Maximum maximum maximum
dididigje volum

Maximum maximum maximum
zemren ske ske me shum
Qe sa dit jom per zjarr jam
Djeg krejt e kam shum mall

2x
Du me kcu dashuri ma jep zemren e du tani

Maximum maximum maximum dididigje volum
Maximum maximum maximum zemren ske ske me shum

2x
Dididigje dididigje dididigje volum

Dididi dididigje

Maximum maximum dididigje

Maximum maximum maximum dididigje volum

Maximum maximum maximum zemren keshtu


Ky tekst u dërgua nga Albesa ZekajGjyste Vulaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/06/2015


Gjyste Vulaj - Maximum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maximum".
3. Video është e këngës "Maximum", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 1