TEKSTESHQIP

Gjyste Vulaj
Sot Eshte Dasma Jone
Lyrics

erdhi dita e marteses ne te dy bashk jetojm jeten ton bashkjetore deri ne vdekje bashk ta qojm

2x kengetari qeftelija tubani dhe sharkija nana baba e vllaznija o u gezu dhe bar shoqnoia

lidhim besen dashurii sande per gjithmon le te degjoj dhe mbar bota se sonde eshte darsma jon

2x kengetari qeftelia tubani dhe sharkija nana baba e vllaznija o u qezu dhe bar shoqnia

DËRGOI: