Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Glasses

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Glasses është një grup artistësh i njohur. Grupi “The glasses” jane nga Prishtina, grupi perbehet nga Flamur Xhiku kengetar dhe kitarist, Asdren Jonuzi ne kitare, Zgjim Elshani ne bas kitare dhe Pajazit Dermaku ne bateri. I formuar ne fund te vitit 2007 grupi filloi te ushtroi ne garazhet e erreta dhe te ftohta dhe çdo vende ata mund te gjejne per rock ‘n’ roll, “dhe madje edhe ne qofte se na hodhen jashte nga garazha ne provuam qe mos te dorezohemi duke kerkuar lokal tjeter. Angazhimi i...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Zanzi Band

Future Steps

Seleksioni 039

Aragona Band

Rock Gjinis

Machiato Band

King Records

Mak (Haki Misini)

Maad Linkz

Diadema


Tags: Glasses

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet