Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
BIOGRAFIA: Gledi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Ai ka ndjere edhe me pare emocionet e skenes, por pjesemarrja ne spektaklin e talenteve te reja “The Voice of Albania” do ta bente me te njohur per publikun shqiptar. Ai do te spikaste ne “The Voice” me talentin e tij dhe me perzgjedhjen e kengeve rock. Me trajnere Alma Bektashin ai arriti te shkonte deri ne gjysemfinale dhe ky do te ishte nje nga sukseset e tij. Prej 16 vjetesh luan ne instrumentin e baterise. Per 4 vjet rradhazi ai ka marre pje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Leno

Maringlen Linadi

Indrit Lelo

Gezim Myshketa

Lintor Osmenaj

Gentjan Dema

El Padrino Man

Joni Aliraj

G Bani

Eagleye (Kiameti)


Tags: Gledi, Gledi Mikerezi, Gledis

Krijo Një Kartolinë