Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gledi - Sikur Te Paren Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nje tjeter dite,ndjej,vzshkur mbi kujtime jete
fort kumbon,lot nene qe pikon.
Nje tjeter jete sdo kem,qe te dhuroja vec buyeqeshje
syte e tu krenar te me shikojne!

ref.
Gjej forcen,sdorezohem
kur puthja jote ballin ma pershkon
sikur te paren here.
I zhytur mes dhimbjes,thelle ne shpirt kjo puthje me pastron
sikur te paren here.

Dofal vetmine,qe nga e para te filloj,dhuro kete ndjenje
qe tkerkoj!
Eshte e veshtire e di te kuptosh ate qe ndjej.
Perpiqem jo me kot qe diku qetesi te gjej.
Te ngjall vetveten.

Ref.
Gjej forcen,sdoreyohem
Kur puthja jote ballin ma pershkon
sikur te paren here.
I zhytur mes dhimjes,thelle ne shpirt kjo puthje me pastron
sikur te paren here!
Gledi
Publikimi: 03/06/2012
Festivali: Top Fest 9


Gledi - Sikur Te Paren Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Te Paren Here".
3. Video është e këngës "Sikur Te Paren Here", por nuk këndohet nga Gledi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gledi:


Komente 0