A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Glenis Dume

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Glenis Dume është një këngëtar i njohur. Glenis është nga Shkodra dhe studion juridik. Një personazh tashmë i njohur i botës muzikore në Shqipëri. Ai ka kënduar që në moshë të re me emra mjaft të njohur të muzikës lirike dhe asaj operistike, si dhe është fitues I disa çmimeve kombëtare në disa evente të ndryshme përballë moshatarëve të tij. Glenis gëzon një mbështetje të madhe të familjes në përpjekjet e tij për të bërë më shumë emër dhe famë në botën e spektaklit, kryesisht në atë të m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Fitues i

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elis Nova

Erion Beqo

Domeniko

Alsked Rrenja

N.D.T

Denis Kraja

Extrem Brati

Ram Kukaj

Cadox

Shqipran Maliqi


Tags: Glenis Dume, Gledis Dume, Glenis Duma

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019