A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Glejvis Lleshaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Glejvis Lleshaj is a singer of Pop music. Më datë 13 Mars 2019, Glejvis publikon videoklipin "A Je E Njejta Ti?"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Keli 2

Zgjim Baraliu

Net 11

Rolly

Contraband Gotti

Roni

Mario Beats

Agon Latifi

Albert Pestisha

T4k


Tags: Glejvis Lleshaj, Glejvis

Glejvis Lleshaj in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019