Më mbaj mend (për 1 muaj)

Glejvis - E Ndjej Qe M’Don  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"666"

Komente

Asnjë Koment

26/09/2019

2019-09-26T19:26:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Ndjej Qe M’Don" kënduar nga Glejvis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Glejvis i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Glejvis Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet