Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Glejvis - Vazhdon Dhe Kërkon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

16/07/2019

2019-07-16T18:04:52+00:00

Këngë e albumit:

"666"
nuk je me aty ku un te ndjej
je fshehur aty un dot me ste gjej
i humba gjith copezat e historis tone
tash ti pa mu kot po jeton

un zdhukem sikur hije
nga pas ti te me vije
ti sikur ta dije
vetem me mu do te rrije

une po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki nostaligja te sfidon

jo ma gjat nuk du me e cu
se sa qem bashk ti vec ke lujt
se jo ma gjat nuk du me e cu
ti e ke rradhen per me vujt

un zdhukem sikur hije
nga pas ti te me vije
ti sikur ta dije
vetem me mu do te rrije

une po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki nostaligja te sfidon


Më Shumë Këngë Nga Glejvis Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet