Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gloss është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2012, Gloss marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "T'kujtoj Me Mall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Simpatics

Koha

Kpucat E Zeza

Night Rappers

Ksb

Sky Boys

M.G.G

Motrat Fejza

Thugs Way

Prishtina Dhe Tini

Tags: Gloss


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet