Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gloss - T'kujtoj Me Mall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


S`degjohesh me
se di ku je
ike shume larg se di valle pse
me mungon shume endrrat pse i le

kaluan kohe nuk u ktheve me
kujtimi per ty me mban ende
te shoh me mall
athua je gjalle

Ref:

e zbrazet jeta pa ty
edhe naten s`ve gjume ne sy
te mijat buze me jane thare
ty gjithmon t`kujtoj me mall

kaluan kohe nuk u ktheve me
kujtimi per ty me mban ende
te shoh me mall
athua je gjalle

edhe ne qiell do t`kerkoj
dhe nje dite do takoj
te tregoj sa te dashuroj

Ref:
e zbrazet jeta pa ty
edhe naten s`ve gjume ne sy
te mijat buze me jane thare
ty gjithmon t`kujtoj me mall
Gloss
Publikimi: 07/06/2012
Festivali: Top Fest 9


Gloss - T'kujtoj Me Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'kujtoj Me Mall".
3. Video është e këngës "T'kujtoj Me Mall", por nuk këndohet nga Gloss.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0