A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gofile Papleka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58
BIOGRAFIA: Gofile Papleka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Kush Po Knon". Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Moj Selvi". Më datë 24 Korrik 2014, Gofile Papleka publikon videoklipin "Kenge Per Don Pecen". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "S'blehet Zemra Me Flori". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "Sy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Jam Shqiptare


» Dërgo Një Këngë »

Ku Po Me Çojn Endrrat
Fati Dhe Dashnia
Kurre S'harrohet Ervis Mitaj
Kenge Per Don Pecen
Këngë Për Ndue Perlleshin
Pse M'largohesh Si Ylberi
Jam Dardan
Syk O Vella
Mora Udhen
Zemren Nuk E Shes


Artistë Të Ngjashëm:

Nora Ndreu

Nusha Pali

Eva Dushaj

Adelina Marku

Greta Lazri

Donika Ndreca

Zoja Pali

Adelina Correj

Lumnije Menxhiqi

Sevi


Tags: Gofile Papleka, Gofile Papelka, Gofile Paplekaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019