Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gofile Papleka - Amaneti I Mergimtarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13

hooo... O jem shqipetar zemer shqipetari o n'kup te botes me qonje halli ju kam lut zemres musnalin shpirtit tem po ja kjajn hallin se mue varri n'mren spom len paj grusht dhe prej vendit tem ju kam lut zemres musnalin shpirtit tem po ja kjajn hallin se mue varri n'mren spom len hooo... o paj grusht dhe prej vendit tem. hooo... O kur te shkoni n'vendet e mija o ku mi pat temelt shpija kur te vini kullrav rrini me nja nal zanin bylbylit me ma knue ni kang per qefi tuj ra fyellit e tuj ra defit kur te dilni kunra vrrini me nja nal zanin bylbylit me ma knue ni kang per qefi hooo... o tuj ra fyellit e tuj ra gjethit. hooo... O amanetin kur t'ma knoni o nja dy fjal mos mi harroni per met huj e ka shkrue loti kurr perjet zbahet i joti as per mu e as per kan ska ne bot si vendin tan per met huj e ka shkrue loti kurr per jet zbahet i joti as per mu e as per kan hooo... o ska ne bot si vendin tan.


Gofile Papleka - Amaneti I Mergimtarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amaneti I Mergimtarit".
3. Video është e këngës "Amaneti I Mergimtarit", por nuk këndohet nga Gofile Papleka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gofile Papleka:


Komente 0