Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gojart Ferati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Gojart Ferati është një autor këngësh shumë i njohur. Gojart Ferati me profesion është Doktor i Mjekësis dhe ushtron detyren e Mjekut të Përgjithshëm që nga viti 2017. Me poezi, prozë dhe ese është marrur që para shumë viteve ku ka dhe shkrime të botuara, ndërsa si tekstshkrues ka filluar të punojë që nga vitit 2008 në studio të Kantautorit Korab Shaqiri. Ai vazhdon të punojë edhe në studion e re dhe moderne të Korab Shaqirit të quajtur Barok Sound Studio. Përveç bashkëpunimeve me Korabin në këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Bini Nebihu

Enis Mullaj

Arsim Bunjaku

Arianit Palaj

Alqi Boshnjaku

Mithat Sadiku

Dorian Gjoni

Hajg Zaharjan

Valentin Veizi

Agim Krajka

Tags: Gojart Ferati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet