A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gold AG - Plasni  (Feat. G-ruler)


Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/07/2012

2012-07-31T12:37:42

G-ruler jea Gold AG jea jea ka ardh koha qe krejt perpara mi qit Gold AG g-ruler tash nime jon tu u habit dy tri syreta e djem per hasrita qelni tash vesht sjena bishareta pasha qat preshev na kurr skena mu nal i knojm venit ton edhe dhipa po budall Prishtin Preshev rruga shum e gjat po shkojn shum shpejt as per 2 sahat e jotja e pat qe fole pa marre be sdrala pa shkol neve sna vjen marre more hyn ne minare e lype qie gjall ku i ki ato pluma me ja drejtu nball tash hicmu pi rakit se jom teper banal edhe pse bab e non i kom intelektual more balllllllll ti as nkom sun um vjen dicka era pot vjen e po le sikur qen

ref:
Plasni se tjeter sen sju ka met
Bone naj femen se e shkurt osht kjo jet
Jeta osht e gjat me kshir fije fije
Me pas bajt gajlen tonde ishe kon pak ma ne hije

G-ruler edhe tash em Gold AG kallco vllau jem a po ka dicka em qii (sa dush) hic spom vjen inati as spo kam xhelozi me kshir holl e holl as qe o tu mani .............................................


Lyrics submited by  lavdimii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019