A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gold AG - Sonte  (Feat. Hekuran Krasniqi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2011

2011-07-05T17:24:06

Featuring

Hekuran Krasniqi

Këngë e albumit:

"The Goldfather"


Hekurani
Sonte ajo te une po vjen
Nuk i zihet veni ven
Kqyrne se sa mir po kcen

Gold ag
ë apot pelqen...,ë apot pelqen
ë apot pelqen...,ë apot pelqen

Je crazy o gjan si radari n lipjan
e omel e mir per mu tamon
e nxeht o vera majr o plazha
e bojna qaq her sa kom tatuazha
shoqet keksi i paske mos vet
jom ka i sho qe spo i rrihet veq vet
thirri me ren t`fundit e t`paren
si lajna keq na ja u bojna qaren

Hekurani
Qokollad thuje ni fjal hajde ma qa po pret
Pash mu ama ni fore, qat buz apo ma fal
Kur pe lajna na me dal se ku t`shkojna na kena me kall

Refx3
Sonte ajo te une po vjen
Nuk i zihet veni ven
Kqyrne se sa mir po kcen

Gold Ag
Sonte qajo te une po vjen
une pe nza ja ajo le tum nxen
sonte qajo mu po ma then

Ej sherbet spo rrihet vet
qu nxine agen se o ka pret
hej oj mjalt mos u bon xeher
a ma t mir se un ske pa n ket sheher
qysh je ka rrin o ka t ka hije
je shum e omel trileqe shqipnije
ska as ni pun qe nuk t ec mar
provom sa dush se nuk t boj zarar aa?

Hekurani
Qokollad thuje ni fjal hajde ma qa po pret
Pash mu ama ni fore qat buz apo ma fal
Kur pe lajna na me dal se ku t`shkojna na kena me kall

Gold Agx3
Sonte qajo te une po vjen
une pe nza ja ajo le tum nxen
sonte qajo mu po ma then en en..

Hekurani 2x
Sonte ajo te une po vjen
Nuk i zihet veni ven
Kqyrne se sa mir po kcen


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG   agaval   fitore
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019