A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Gold AG - Inxhja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2011

2011-11-07T00:43:26

Hey dashni ni kang po ta knoj
Do pun qa I din veq po ti perkujtoj
Ma ki mar doren kur ta kom dhon gishtin
Mos u bo fmi tash mos e nxirr bishtin
Un pe pranoj pjesen e fajit
E ti spo ma fal si polic I Ferizajit
Ky skoka per ty tka thon edhe nana
Kshyrja kejt trupin e paska cerrtana
Pse pe ngon secili qa thot
Ai o kengtar bijo t'tradhton me plot
Çiftin e tina ski qka e kshyr
Kshyre niher veten je 10 fish ma e mir
Garant shum I eger asaj ju kom dok
Leje se kta nanes punojn me drog
Mos ti pin sorra ment e hapi syt mir
Thuj lem rahat hera fundit qe mthirr.

Malli mka mar syt me ti pa
Ti spo m'beson qe po tdu hala
Zemer kerkon ski qa e ngon
Thirrem se hala qat numer e kom.

Skoka per ty qika jeme spo tvyn
Ky mu kon I hajrit fakulltetin e kryn
Syt nuk I ka qe e don grun
Bile njona um thojke u kon I martum
Me çiftin e tina ma mir mos u flliq
Se tmer neper kom e jet kerkun hiq
T'mira te ky nuk po shoh kurgjo
Nese fol me to vete I kujna o
Ki hala vakt mu gut ski nevoj
Se tmer e tlen me gishta ngoj
Cfar none bre nonen sun I bje nfije
Garant vet u martu pa kokerr dashnie
Kalendari ju ka ndal e knej sun pe shtyn
Tomli ju ka derdh e tash kosit I fryn
Boll u munova kto fjal mos mi thon
Veq lumja ti zemer kon e ki non.

malli mka marr syt me ti pa
ti s'po beson qe po t'du hala
zemer kerkon ski qa e ngon
thirrem se hala qat numer e kom


Ky tekst u dërgua nga Dionis Thaqi Ages   Zibit   fitore   EnnisaaAG
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019