Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Per Ty Gostivar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Gostivar".
3. Video është e këngës "Per Ty Gostivar", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Per Ty Gostivar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  200

Këngë e albumit:

"Bonu Vetvetja"

Komente

7 🔥

13/03/2012

2012-03-13T17:41:43+00:00Po pyt Shqipnia pse po qan oj nan,
Se djemt ma t'mir shkinia po i vran
Jo nuk osht shka po pi thojn maqedon
E m'doket po kujton që ktu po sundon
Ti djemt mi vrajte e m'hine n'konak
Po gjakun e derdhun na e lajm me gjak
M'doket i ka ardh fundi ksaj historie
Se kryt me ta pre garant dalin dy shkije
Durimi shqiptarit ktu e paska funin
S'je për marrveshje se ti e don plumin
Po edhe un e du pasha besen mos me rrejt
Me ta qi rrojën e sllavit me t'kall me ka kejt
Rrojt I kom t'fella e prej teje s'hupi
Jom Tel Shipnie e jom Lirim Jakupi
Bjeri kejt qa i ki se ti boj shkrum e hi
Veq ruju maqedon se prejardhjen ta qi

Ref.
Hatri djalit ti boni gajret oj nan
per ket tok dy lule te reja i vran
Jo se lam kurr hakun tyne pa ja mar
Sa te deshen ty, ty o Gostivar

Per ni atdhe ni flamur e ni fe
Ni Zot e besojm e veq nto bojna be
E ti mos meno se najher e trem burrin
Se shiptari e bon qefin flamurin
Pra mos harro se krejt jena shiptar
Per jet nuk ta fal aj gjak n'Gostivar
Qohet Kercova Shkupi e Kumanova
Jom Dibra e Struga, Ohri e Tetova
Ktu i thojn fund mo s`duron shiptari
Se tmerrin e juv nuk e lan as vardari
Ku jeni o vllazen po thirr Haraqina
Ama ni pushk e pergjithmon t'ngina
Ky trolli i Shipnis e kjo tok e Shiptareve
Gjithmon plumin n'ball jav ka dhon zagarve
Ruju o gjarpen mos e kalo normen
Se kur t'kap shiponja ta qin uniformen

Ref.
Hatri djalit ti boni gajret oj nan
per ket tok dy lule te reja i vran
Jo se lam kurr hakun tyne pa ja mar
Sa te deshen ty, ty o Gostivar


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG   Dddionis
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet