Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Tornado

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tornado".
3. Video është e këngës "Tornado", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Tornado  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

Urban Graphics

Komente

Asnjë Koment

19/11/2020

2020-11-19T19:00:10+00:00Vjen si tornado
Me plumba jelekun
Pysin malet aj ke pa?!
IBRAHIM MAZREKUN!
Lum po ban nan po i qeshin syt
O pasha Zotin per ket dite djalin e kom rrit!

Kur thrret kushtrimi gjak lahet toka
Pritem çeknik se armen e rroka
Ska here na shkel kam e dushmanit
Jem ni familje n'sherbim t'vatanit
Veq me dy gishta liri po kerkojm
Njani pe ulim me nja po luftojm
Dy shkie te shkines mir i rahatova
Me ni snajperk qe ma dha Kumanova
Ballin ja pash sa mir ju skuq
Nuk i la plumbat me na shku huq
Djali Selmanit bir i ksaj treve oshte rrit
Me buk e me uje te Malisheves

Vjen si tornado
Me plumba jelekun
Pysin malet aj ke pa?!
IBRAHIM MAZREKU
LUM PO BAN NANA po i qeshin syt
O pasha Zotin per kete dite djalin e kam rrit

Kur fushat tona me korba ishin mush
Tahir Slmani Ibrahim ka thirr
Shkijet po vin prej kater ane
Njesiti arbri oshte komand tane
Njet si Butrintin e kome Shkelqimin
E veq ni zotit ja boj Adhurimin
Sikur Valdrini kjo plag let kullon
Pertej Shqipnis shqiptar nuk shkon
Malet e Berishes fllad po bajn hijet
Skom qef mu vra pa i perzan shkijet
E vllau kur e sheh vllaun e vram thote:
Çohu bre burr se do pune i kem lan!

Vjen si tornado
Me plumba jelekun
Pysin malet aj ke pa
IBRAHIM MAZREKU
Lum po ban nana po i qeshin syt?!
O pasha Zotin per kete dite djalin e kom rrit!


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet