A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gold Mc

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gold Mc is a popular singer of Hip-Hop music. Fetah Muqaku i njohur si Gold Mc jeton ne Ferizaj. Me Rap Muzik Mirret Prej moshes 13 vjeqar (2009). Tekstet i Shkruan t'gjitha vet. Ka inspirim prej Reperit Gold AG. Shkollen Fillore e kreu ne: Gjon Serreq, Vezir Jashari, Astrit Bytyqi. Pastaj vazhdoi shkollen Informatik-Kompjuterike FeriZaj. Më datë 11 Dhjetor 2014, Gold Mc publikon videoklipin "Lamtumire", në bashkëpunim me Mentor Topalli. Më datë 27 Mars 2015, Gold Mc publikon videokli...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

SK

Groff

Tensioni G

Gentrit Sopjani

Blasta

Dardan Osmanollaj

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Gent Fatali

Vig Poppa

Fero


Tags: Gold Mc, Fetah Muqaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019