Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold Mc - King  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/03/2011

2011-03-15T18:23:01+00:00Pasooja shumë kum ba pa prit e pa kujtu hiq
se ke menu qe ni dit ke me u taku ftyra s'ta ka bajtë
e zemra s'ta ka ni e alltia ku te kerset edhe vet ki me
u troollit s'du mu fry e as mu livdu si do grupe qe hala
s'din me knu kush o i pari edhe vet ki me kuptu
"GOLD GOLD GOLD" hiq s'ki qka thuu!!

Ref.X2
Na jem ktu si gjithmon
Gjallë e me gazep
Gold MC ne mikrofon sikur "MBRET"

Qe une po vi per heren e 2 s'jom si do tjer qe kqyrin
me u rre e me umytna jena hala ksajde deri sa ti del timi
edhe ju vet e dini qka bon FLAKA DHE PLINIkang nuk boj
ditë për dite këtë kange e kom HITGold-i krijon edhe atëher
kur menja s'ta merrë si n'drit si n'terr per teton Gold-i ashte
tmerr t'reja gjith mos u halit kush o Gold-i e mson ni ditë.

Ref.X2
Na jem ktu si gjithmon
Gjallë e me gazep
Gold MC ne mikrofon sikur "MBRET"

Kreativ si gjith e kalli clubin veq me ni qibrit Ato sene
qka i ki ni jun kan weq sa per lojesa per loj jun kan veq
me pam-pam une shperthej si uragan ngoe kete Hit e mos
u ba si thmi ma von e kupton se kush jom une Gold Mc
apet une vi mos um radhit ma me thmij jom nja i ri qe
me thirrin "MC" a ke naj sen me fol a veq po belbzon
shko shtyju me tjeter kan se me mu ëxxx ëxxx sta man
apet ki me niapet ki me menu jom veq 1-ja qe kurr s'kom me deshtu.

Ref.X3
Na jem ktu si gjithmon
Gjallë e me gazep
Gold MC ne mikrofon sikur "MBRET"


Ky tekst u dërgua nga  GoldMc1234
Më Shumë Këngë Nga Gold Mc:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet