Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gold R4Y

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Rajmond Idrizaj
 • Vendlindja:
 • Kukes 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gold R4Y është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rajmond Idrizaj, i njohur si Gold R4Y, ka lindur ne Kukes, por jeton ne Londer. Shum shpejt do ta shofim me projekte te reja dhe pashkpunime me artiste te njohur. Më datë 23 Tetor 2017, Gold R4Y publikojnë videoklipin "We Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dizony

Lekssi

Flory

Mary X

Clevinjo

Gavo

Alby

Ralddi

Ergi Zejnuni

Mc Brati

Tags: Gold R4Y, Rajmond Idrizaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet