TEKSTESHQIP

Govi Reka
Kolazh Dasme 2019
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Dasme 2019" kënduar nga Govi Reka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Alban Arifi.