TEKSTESHQIP

Govi Reka
Gjithkush Mbret Ne Vend Te Vet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithkush Mbret Ne Vend Te Vet" kënduar nga Govi Reka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën dhe tekstin e përgatiti Pjetër Kola, teksa autor i orkestrimit është Besnik Zikolli.