TEKSTESHQIP

Govi Reka
Çika E Dukagjinit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çika E Dukagjinit" kënduar nga Govi Reka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, ky projekt finalizohet para audiencës i kompletuar nga ana vizuale edhe me klip muzikor, për produksionin e të cilit është përkujdesur DArt Channel. Videoklipi u publikua më 3 Korrik 2022. Komponimi dhe teksti u përgatit nga Pjetër Kola, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Roland Çukaj.