Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Graciano Caka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Graciano Caka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno, tallava dhe popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 14 Qershor 2016, Valbona Halili publikon videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Graciano Caka. Më datë 30 Dhjetor 2016, Graciano Caka publikon videoklipin "Taraboshi". Më datë 31 Gusht 2017, Graciano Caka publikon videoklipin "Bojna Shooping". Më datë 29 Dhjetor 2017, Graciano Caka publikon videoklipin "Zemer", në bashkëpunim me Ilir Tironsi. Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla, ndërsa për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Agon Nimani

Kacho

Latuà

Viagra

Nysret Hyseni

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Orhan Zeneli

Burim Kastrati

Breaker G


Tags: Graciano Caka, Gracian Caka

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet