Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Graciela Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
 • Vendlindja:
 • Poro-Vlore 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Graciela Marku është një këngëtare. Ajo vjen na nje fshat i Vlores me saktesi Poro-Vlore. Graciela ka jetuar aty deri ne moshen 6 vjece me pas ajo ka iku me familjen kan emigruar ne Greqi ku dhe vazhdon akoma te jetoj. Aty ajo ka mbaruar shkollen e infermieris, por pervec keti zanat ajo ka dhe nje talent te jet kengetare. Dashuria e saij per muziken ka filluar ne moshe mjaft te vogél dhe enderronte gjithmone te behej nje kengetare me emer dhe fame te madhe! Ajo esht nje vajz shum e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rei Lelo

Laura Lila

Anita Lestrani

Linda Hyseni

Alma Saramati

Feti Peraj

Eranda Bytyqi

Anastasja Skënderaj

Deborah Dollapi

Eda Muça

Tags: Graciela Marku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet