Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gram Boy

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Gramos Haliti
BIOGRAFIA: Gram Boy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Shkurt 2016, Gram Boy publikon videoklipin "Qoni Durt Nalt", në bashkëpunim me Real Man. Për tekstin është përkujdesur Gramos Haliti në bashkëpunimin me Ajet Halimin, kurse për muzikën poashtu Gramosi. Një videoklip të bukur i ka punuar produksioni “Mega Zoom”. Më datë 23 Mars 2016, Gram Boy publikon videoklipin "A.C.A.R". Më datë 21 Gusht 2016, Gram Boy publikon videoklipin "Armiqt Si Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Danny Boy

Oran G

WhoBrave

LT-One

Hanello

Scorpion

Big Bossidy

Pepi

Astrit Gruda

B-Flow


Tags: Gram Boy, Gramos Haliti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet