Gramos Emerllahu
Gramos Emerllahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Ditëlindja:
  • 26 Prill
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi

Biografia

BIOGRAFIA: Gramos Emerllahu është një autor këngësh dhe instrumentist. Më datë 16 Mars 2023, Gramos Emerllahu publikon videoklipin "Modern Style". Videoklipi u prodhua nga kompania A Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0