Gramos Emerllahu
Gramos Emerllahu
Gramos Emerllahu
  • Ditëlindja:
  • 26 Prill
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Gramos Emerllahu është autor këngësh dhe instrumentist. Më datë 16 Mars 2023, Gramos Emerllahu publikon videoklipin "Modern Style". Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0