A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gramoz Burba

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Gramoz Burba is a popular singer. Në Dhjetor 1987, Robert Aliaj, Francesk Radi & Gramoz Burba marrin pjesë në Festivali i 26-të në RTSH me këngën "Tre Vëllezërit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shaban Rogaci

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Chika

Arjan Effecti

Ardi (Ardian Hasaj)

Breaker G

Muhamer Duraku-Meli

Fenix

Albert Lulja

Ramiz Jusufi


Tags: Gramoz Burba

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019