A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gramoz Gërvalla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Schwäbisch Gmünd 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gramoz Gërvalla është një këngëtar i njohur. Jeton në Dubovik, një fshat afër Deçanit. Shkollën fillore e kryen në Prapaqan, atë të mesmen në gjimnazin "Vëllezërit Frashëri" në Deçan, ndërsa ka diplomuar në Fakultetin Juridik "Haxhi Zeka" në Pejë. Gramoz Gërvalla është një këngëtar i zhanrit të ri modern, i ashtuquajtur "Turbo Folk". Është një këngëtar i njohur i estradës shqiptare. Përveç zhanrit të muzikës që ai e kultivon, Gramozi është i njohur edhe si këngëtar i muzikës së mirëfilltë p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Singles Collection (2016)

Loqka Jem (2014)

Shyqyr Deshti Zoti (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Syni Jem
Një Lot Ra Sot
Sëmundje E Ilaç
Gjithqka Ja Vlen
Shpirti Jem


Artistë Të Ngjashëm:

G-Partt

T-Miles A.K.A Unbeliever

Merki Buduri

Valki

Krayzie Xia

Trim Jakupi

Jashar Hoxha

Armend Sherifi

Kasso

Shqipran Maliqi


Tags: Gramoz Gervalla, Gramos Gervalla, Gramoz Gervallaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018